Biura rachunkowe
Poradniki video

Konfiguracja konta i baza klientów

StartStop jest systemem dostępnym na każdym urządzeniu połączonym z Internetem. Nie wymaga instalacji na komputerze użytkownika ani obsługi technicznej.

Konto zakładamy na stronie www.system.startstop.pl/register. Po aktywacji linku wysłanego mailem logujemy się do systemu na stronie www.system.startstop.pl/

Rejestracja czynności nie wynikających z umowy obsługi podatkowo/kadrowej

Jednym z największych problemów biur rachunkowych są dodatkowe czynności wykonywane na rzecz Klienta. Najczęściej jako nie objęte umową, nie są dodatkowo fakturowane, a dezorganizują nam pracę zabierając mnóstwo czasu.

StartStop pozwala na ewidencję takich czynności wraz z czasem ich trwania. Umożliwia również przygotowanie ich wykazu w formie raportu, który możemy przekazać naszemu Klientowi.

Zarządzanie zadaniami i kontrola pracowników

Elementem odpowiedniego i wydajnego systemu pracy jest kontrola pracowników. StartStop umożliwia zarządzanie zadaniami i śledzenie aktywności użytkowników systemu.

Nie tylko mamy ciągły wgląd w listę zadań aktualnie realizowanych przez naszych pracowników, widzimy również zadania zaplanowane oraz zakończone.

Analiza danych

StartStop daje szerokie możliwości zbierania danych. Dzięki nim, wiemy co dzieje się w firmie, jaki jest czas wykonywania zadań dla Klientów, jak wygląda efektywność poszczególnych pracowników itp.

Korzystając z funkcji analiza danych oraz raporty uzyskamy wartościowe informacje, które umożliwią korzystne zmiany np. optymalizację systemu pracy.

Budowa schematu księgowania

Praca w biurze rachunkowym w dużej mierze bazuje na powtarzających się zadaniach, które z uwagi na terminy mają określoną kolejność. Wychodząc naprzeciw pracownikom oraz właścicielom biur rachunkowych stworzyliśmy prosty i intuicyjny system pracy. Poświęcając odrobinę czasu na wprowadzenie niezbędnych danych w pierwszych dniach korzystania ze StartStopa, odzyskamy go z nawiązką.

Powiadomienia SMS-owe i mailowe do Kontrahentów

System StartStop.pl umożliwia wysyłanie do Klientów powiadomień typu SMS lub e-mail. Odpowiednia konfiguracja, pozwala na automatyczną wysyłkę wiadomości np. przypomnienia o zbliżającym się terminie dostarczenia dokumentów do biura.

Zautomatyzowanie takiej czynności odciąża pracowników i pomaga zdyscyplinować "spóźnialskich" Klientów. To jedynie przykładowe zastosowanie rozwiązania jakie proponuje system StartStop, spektrum możliwości jest oczywiście dużo większe.

Powiadomienia mailowe są bezpłatne, koszt powiadomienia SMS to jedynie 18 groszy za sztukę.